راهنمای برنامه

از بالای صفحه از طریق انتخاب قسمت Learn واژه­های هر درس را یاد بگیرید و پس از آن دانش زبان خود را در قسمت Test بسنجید.

Learn:

  1. ابتدا کتابی که می­خواهید یاد بگیرید انتخاب کنید.
  2. سپس از طریق دکمه Level مرحله­ی مورد نظر را انتخاب کنید.
  3. لیست درس­های هر کتاب به شما نمایش داده می ­شود.

پس از انتخاب هر درس فلش کارت واژه­های آن به شما نمایش داده می­شود. پس از کسب آمادگی لازم، شروع را انتخاب کنید. قسمت آموزش محدودیت زمانی ندارد و هنگامی پایان می­یابد که تمامی لغات را درست پاسخ دهید. پس از پاسخ به هر کلمه، با کلیک روی آیکونی که ظاهر می‌شود، می‌توانید فلش کارت آن را مشاهده کنید.

پس از یادگیری هر درس، باید کلمه­هایی را که اشتباه پاسخ داده­اید و کلمه­هایی را که درست پاسخ داده­اید، مرور کنید. سپس می­توانید در قسمت Test دانش خود را تثبیت کنید.

توجه: درست پاسخ دادن به سوالات قسمت Learn امتیازی ندارد و جهت شرکت در مسابقه و رقابت و کسب امتیاز باید وارد قسمت Test شوید.

Test:

در این قسمت آزمون مورد نظر خود را ایجاد کنید و سپس کارنامه آن را دریافت کنید.

  1. ابتدا کتابی که می­خواهید یاد بگیرید انتخاب کنید.
  2. سپس از طریق دکمه Level مرحله­ی مورد نظر را انتخاب کنید.
  3. لیست درس­های هر کتاب به شما نمایش داده می­شود. با یادگیری هر واژه نوار پایین هر درس پر می­شود.

مسابقه: با انتخاب درس، مسابقه آغاز می­شود. زمان آن با توجه به تعداد لغت محاسبه شده. پاسخ هر سوال را انتخاب کنید. در صورت نیاز می­توانید به سوال­های قبلی بازگردید و پاسخ خود را تغییر دهید. می­توانید هر زمان که خواستید با لمس دکمه back در بالای صفحه آزمون را متوقف کنید.

کارنامه: با انتخاب نمایش نتایج، کارنامه خود را مشاهده کنید. لیست لغاتی که درست پاسخ داده­اید، اشتباه پاسخ داده­اید یا پاسخ نداده­اید به شما نمایش داده می­شود. با انتخاب هرکدام واژه­ها را به همراه معنی آن و کاربردش در جمله مشاهده کنید.

پس از اینکه واژه­های یک درس را یاد گرفتید، با آن­ها داستان بنویسید. در این قسمت پس از انتخاب کتاب و درس، موضوع مورد نظر خود را انتخاب کرده و یا با انتخاب گزینه Others موضوع مورد علاقه خودتان را وارد کنید. پس از تایید، داستان شما ویرایش شده و می­توانید آن را با دیگران به اشتراک بگذارید تا آن را بخوانند و لایک کنند. همچنین می­توانید داستان­های دیگران را بخوانید و نظرات خود را بنویسید.

در این قسمت رده­بندی کاربران طبق امتیازی که کسب کرده­اند در روز، هفته، ماه و سال و یا مقطع نمایش داده می­شود. می­توانید خودتان را با دیگران مقایسه کنید.

در این قسمت امتیاز، مدال­ها، دقت و سایر معیارهای سنجش دانش واژه­های خود را می­توانید ببینید. همچنین به لیست آزمون­هایی که تا به حال داده­اید و داستان­هایی که نوشته­اید دسترسی دارید. در پایین صفحه لیست لغاتی که آموخته­اید در اختیار شما قرار گرفته است. برای مثال لغاتی که اکثرا غلط پاسخ داده­اید، لغاتی که هنوز یاد نگرفته­اید و … .  با انتخاب قسمت Settings در این صفحه، تنظیمات برنامه را تغییر دهید. همچنین می‌توانید اطلاعات شخصی و رمز عبور خود را تغییر دهید.